Fotografia ślubna Jasło

 

Tworzenie stron internetowych Jasło

100 - lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

100 - lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości11 listopada 2018 roku, w całej Polsce obchodziliśmy setną rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Wyjątkowe uroczystości miały również miejsce w Jaśle. Po mszy świętej w kościele Ojców Franciszkanów, delegacje wraz z mieszkańcami udały się do miejskiego parku, gdzie złożono kwiaty. Następnie przemaszerowano na rynek. O godzinie 12.00 na płycie jasielskiego Rynku, mieszkańcy miasta wspólnie odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Obchody Święta Policji w Jaśle

swieto policji19 lipca 2016 r. w Jasielskim Domu Kultury odbyły się obchody Świeta Policji. W czasie uroczystości policjanci otrzymali odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. W jasielskich obchodach Święta Policji wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - inspektor Paweł Filipek. Obecni byli również przedstawiciele samorządów, reprezentanci służb mundurowych , instytucji i organizacji będących partnerami jasielskiej Policji w działaniach na rzecz bezpieczeństwa.


Napisz komentarz (0 Komentarzy)

XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów - Jasło 2016

 MG 6080Blisko 130 młodych muzyków uczestniczyło w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów. Zdobywcą I nagrody okazał sie Mateusz Warzecha z POSM II st. w Katowicach, który z prezentował umiejętności gry na saksofonie.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

WOŚP - Koncert Golden Live Jasło 2016

golden fivePrzez wszystkie lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać, przekazując datki, zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.


Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Orszak Trzech Króli 2016 Jasło

DPP 42

Orszak to szczególna idea, w której przedstawia się uliczne jasełka. Pokazuje się w nich Boże Narodzenie w krótkich scenach, angażując ludzi działających społecznie, szkoły, wolontariuszy. Ludzie mogą dzielić się między sobą Ewangelią i radością Bożego Narodzenia. Orszak prowadzą Trzej Królowie ubrani w piękne złote szaty, w koronach na głowie, jadą na koniach, prowadząc za sobą Orszaki reprezentujące poszczególne kontynenty.


Napisz komentarz (0 Komentarzy)