Fotografia ślubna Jasło

 

Tworzenie stron internetowych Jasło

Protest rolników w Jaśle

Protest rolników w Jaśle 20 lutego 2024

Przez Polskę po raz kolejny przechodzi fala protestu. Tym razem, swoje stanowisko pokazują rolnicy. 20 lutego br. na terenie miasta Jasła i powiatu jasielskiego doszło do blokady ronda na łączniku dk 28 i dw 992.

100 - lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

100 - lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości11 listopada 2018 roku, w całej Polsce obchodziliśmy setną rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Wyjątkowe uroczystości miały również miejsce w Jaśle. Po mszy świętej w kościele Ojców Franciszkanów, delegacje wraz z mieszkańcami udały się do miejskiego parku, gdzie złożono kwiaty. Następnie przemaszerowano na rynek. O godzinie 12.00 na płycie jasielskiego Rynku, mieszkańcy miasta wspólnie odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Obchody Święta Policji w Jaśle

swieto policji19 lipca 2016 r. w Jasielskim Domu Kultury odbyły się obchody Świeta Policji. W czasie uroczystości policjanci otrzymali odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. W jasielskich obchodach Święta Policji wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - inspektor Paweł Filipek. Obecni byli również przedstawiciele samorządów, reprezentanci służb mundurowych , instytucji i organizacji będących partnerami jasielskiej Policji w działaniach na rzecz bezpieczeństwa.


XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów - Jasło 2016

 MG 6080Blisko 130 młodych muzyków uczestniczyło w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów. Zdobywcą I nagrody okazał sie Mateusz Warzecha z POSM II st. w Katowicach, który z prezentował umiejętności gry na saksofonie.

WOŚP - Koncert Golden Live Jasło 2016

golden fivePrzez wszystkie lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać, przekazując datki, zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.