Fotografia ślubna Jasło

 

Tworzenie stron internetowych Jasło

Koncert patriotyczny "Polska żyje w nas"

Polska żyje w nas - koncert patriotyczny 2022 Jasło

Koncert patriotyczny "Polska żyje w nas" odbędzie się W dniu 10 listopada 2022 roku o godzinie 17:00 w Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert patriotyczny "Polska żyje w nas". Koncert zorganizowano z okazji 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W koncercie obok solistów i recytatorów wystąpiły zespoły instrumentalne z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. oraz Prywatnej Szkoły Muzycznej I i Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. w Jaśle, chór PSM I st. w Jaśle oraz zespół wokalny JDK.

Poetą być - wieczór poezji w SOSW we Frysztaku

wieczor poetycki we frysztaku 202231 maja w SOSW we Frysztaku odbył się wieczór poezji ,,Poetą być”. Wydarzenie zostało zorganizowane z udziałem uczniów z Liceum Ogólnokształcący im M . Konopnickiej w Jedliczu. Zgromadzeni goście mogli wysłuchać przepięknych wierszy Joanny Stachnik, Teresy Guzy oraz podziwiać prawdziwe dzieła sztuki Pawła Armaty i Joanny Stachnik. Ponieważ rok 2022 jest okrzyknięty rokiem Marii Konopnickiej, również i tego wieczoru nie mogło zabraknąć jej wierszy.

Warsztaty BIG BANDOWE Jasło

big bandOd 18 do 22 lutego, w Jasielskim Domu Kultury odbyły się warsztaty big bandowe dla dzieci. Zajęcia prowadzili muzycy, którzy na co dzień grają w big bandzie JASS BRASS CONSORT

Koncert Aleksandry Tockiej w Jaśle

Aleksandra Tocka

28 września 2018 roku w Jasielskim Domu Kultury, Aleksandra Tocka wraz z zespołem dała imponujący koncert. Publicznosć doskonale bawiła sie przy dźwiękach dobrej muzyki. Wśród utworów nie zabrakło ,,Respect", który Ola zaprezentowała podczas przesłuchań w ciemno do muzycznego show The Voice of Poland 9.