Fotografia ślubna Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Koncert patriotyczny "Polska żyje w nas"

Koncert patriotyczny "Polska żyje w nas"Koncert patriotyczny "Polska żyje w nas" odbędzie się W dniu 10 listopada 2022 roku o godzinie 17:00 w Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert patriotyczny "Polska żyje w nas". Koncert zorganizowano z okazji 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W koncercie obok solistów i recytatorów wystąpiły zespoły instrumentalne z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. oraz Prywatnej Szkoły Muzycznej I i Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. w Jaśle, chór PSM I st. w Jaśle oraz zespół wokalny JDK.

Napisz komentarz (4 Komentarze)

wieczor poetycki we frysztaku 202231 maja w SOSW we Frysztaku odbył się wieczór poezji ,,Poetą być”. Wydarzenie zostało zorganizowane z udziałem uczniów z Liceum Ogólnokształcący im M . Konopnickiej w Jedliczu. Zgromadzeni goście mogli wysłuchać przepięknych wierszy Joanny Stachnik, Teresy Guzy oraz podziwiać prawdziwe dzieła sztuki Pawła Armaty i Joanny Stachnik. Ponieważ rok 2022 jest okrzyknięty rokiem Marii Konopnickiej, również i tego wieczoru nie mogło zabraknąć jej wierszy.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Aleksandra Tocka

28 września 2018 roku w Jasielskim Domu Kultury, Aleksandra Tocka wraz z zespołem dała imponujący koncert. Publicznosć doskonale bawiła sie przy dźwiękach dobrej muzyki. Wśród utworów nie zabrakło ,,Respect", który Ola zaprezentowała podczas przesłuchań w ciemno do muzycznego show The Voice of Poland 9. 

Napisz komentarz (1 Komentarz)